czwartek, 6 czerwca 2019

Wyluzuj z tym hejtem!

fot. legginsy i bluzka Gym Skin

Co w tych ludziach siedzi? Kobieta trenuje na siłowni - źle, bo to mało kobiece, bo wygląda jak facet. 
Mężczyzna chodzi na pole dance - też źle, bo to takie niemęskie. Tatuaże- jak można się tak oszpecać, kwiat we włosach - idiotka. Itd. 

Prowadzę grupę fitnessową Fit Wyzwania, moi grupowicze wiedzą, że jest czas na trening i czas na odpoczynek, czas na liczenie makro i czas na pizzę z przyjaciółmi. 
Bez tworzenia filozofii. Bez ulegania presjom. Czasami zdarza się hejt, bo ta za często wstawia foty i popada w samouwielbienie, ta pokazuje pupę, a tamta jest za gruba, za chuda, za mocno umięśniona, za mało umięśniona, pisze głupoty, albo nic nie pisze, zawsze coś...
Ludzie, wyluzujmy! 
Żyj i daj żyć drugiemu. Czy od tego, że komuś zrobisz przytyk w sieci to coś ci urośnie? Wystopujmy z tym hejtem. Dla mnie fit to wcale nie reżim i zasuwanie, a pasja i życie w zgodzie ze sobą. 
Lubisz tańczyć macarenę - rób to jak najczęściej, marzysz o różowych włosach w zielone kropki - też super, realizuj swoją wizję projektu, a zobaczysz że marzenia zaczną się same spełniać. 
Pamiętajmy, że wszystko zaczyna się od samoakceptacji, a hejt rodzi się z braku samoakceptacji. 
Na zdjęciu kolekcja firmy Gym Skin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nie porównuj się

Czy istnieje coś takiego jak figura idealna? Stereotyp, który powoduje w nas zachwyt lub lekkie uczucie zazdrości.  Każdy jest inny, wi...