sobota, 31 sierpnia 2019

Fight like a girl!

Walcz! Walcz! Walcz! I nigdy się nie poddawaj. Pamiętaj, że przegrany to ten kto złoży broń, a nie ten kto przegrał bitwę.
Kiedy coś idzie źle, pozwól sobie na chwilę słabości, zawiń się w naleśnik, obejrzyj wzruszające romansidło na Netflixie, zjedz pudełko lodów, ale...zaraz potem wstań królowo, popraw koronę i zasuwaj dalej!
Życie przynosi nam różne rzeczy, różne zdarzenia, czasami sytuacja nas przerasta i jest tak, że wydaje Ci się, że się nie podźwigniesz. Nie chodzi o skalę problemu, bo jeden ma gorszy dzień z powodu błahej kłótni z kolegą, drugi stracił właśnie pracę, a trzeci boryka się z chorobą.
W każdej sytuacji - choćby najbardziej beznadziejnej - nigdy się nie poddawaj.
Jeśli masz swój plan, wiesz czego chcesz, a chcesz spełniać swoje marzenia - walcz. Każda walka, każdy problem sprawia, że stajesz się silniejsza, Twoje ciało i umysł nabierają mięśni, aż w pewnym momencie radzisz sobie na tyle dobrze, że jesteś niepokonana. Tylko znajdź w sobie wolę walki. Fight like a girl 🙂
Kto powiedział, że kobieta musi być słabsza i mniej odporna?
My jesteśmy wojowniczkami, nie boimy się niczego i zawsze stajemy do walki 🙂 #girlpower

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nie porównuj się

Czy istnieje coś takiego jak figura idealna? Stereotyp, który powoduje w nas zachwyt lub lekkie uczucie zazdrości.  Każdy jest inny, wi...